Witamy na naszej stronie
W naszej ofercie
Zachęcamy Państwa do zapoznania się i skorzystania z usług naszych grup muzycznych, które w profesjonalny sposób umilą Państwa czas, podczas imprezy.
Jeżeli organizujesz bal, studniówkę, wesele, imprezę integracyjną to z pewnością oferta naszych zespołów powinna Cię zainteresować.

Sklep Muzyczny w Janowie Lubelskim Odwiedź Nasz Profil na PlanujemyWesele.pl

W paru slowach o naszym zespole:

Na naszej stronie pragniemy przybliżyć Państwu zarys naszych możliwości, naszą ofertę, jak również zaprezentować sylwetki ludzi tworzących naszą grupę muzyczną. Na początek może kilka słów o powstaniu zespołu. Zespół Exodus 2 został utworzony na potrzeby Lubelskiej Agencji Artystycznej w związku z zapotrzebowaniem na usługi muzyczne na wysokim i pewnym poziomie. Nasze grupy muzyczne Exodus działają od lat równolegle. Złożone są z muzyków ściśle ze sobą współpracujących i wspierających się.

Nasza grupa to trójka ludzi wykształconych muzycznie z wieloletnim stażem scenicznym, pochodzących z Janowa Lubelskiego i najbliższych okolic. Dzięki zamiłowaniu do muzyki udało nam się stworzyć grupę, która wykorzystując swoje rozbieżności wiekowe potrafi znaleźć wspólny język z gośćmi podczas granych przez nas imprez. Dobra zabawa gości i ich satysfakcja to dla nas najważniejsze zadanie.
Każdy z członków naszego zespołu ma również inne preferencje muzyczne co pomaga w zróżnicowaniu repertuaru i usatysfakcjonowaniu klientów. W naszej ofercie znajdą państwo szeroki repertuar utworów złożony z przebojów sięgający od lat 60 do obecnie granych największych hitów muzyki współczesnej.

Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, każda nasza impreza jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Nasz zespół poprowadzi dla Państwa imprezę firmową, studniówkę, wesele, dancing oraz imprezy plenerowe. Z naszym zespołem współpracuje wiele znanych firm z woj. lubelskiego zajmujących się kompleksową obsługą imprez od strony technicznej, dzięki czemu będą mogli Państwo swój cenny czas poświęcić na zabawę.

Nasza oferta obowiązuje na terenie całego kraju, a w wypadku zainteresowanie również poza granicami.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.